Späť
Pelechyprepsy.sk Psy Pelech Cazo Anti bacterial blue

Pelech Cazo Anti bacterial blue

60.00  45.00 

Pelech Cazo Anti bacterial blue je vhodný pelech pre psa alebo mačku. Tento pelech je vyrobený zo špeciálnych materiálov, na ochranu látky je použitá špeciálna technológia mikro čiastočiek, ktoré zabraňujú resp. redukujú výskyt baktérií a zároveň zabraňujú rozširovaniu zápachu na 99% v priebehu 24 hodín. Dostupný je vo veľkosti:

M – veľkosť LBCN0101/B:   75 x 60 cm

Aktuálne vypredané

Popis

Popis

Pelech Cazo Anti bacterial blue

Pelech Cazo Anti bacterial blue je vhodný pelech pre psa alebo mačku. Tento pelech je vyrobený zo špeciálnych materiálov, na ochranu látky je použitá špeciálna technológia mikro čiastočiek zo striebra, ktoré zabraňujú resp. redukujú výskyt baktérií a zároveň zabraňujú rozširovaniu zápachu na 99% v priebehu 24 hodín. Tento pelech má snímateľný poťah, ktorý je možne prať a účinok anti bakteriálnej ochrane praním nezaniká. Vlastnosti tohto anti bakteriálneho pelechu zabezpečujú čisté a zdravé prostredie, preto pelech vhodný pre psa, mačku a zároveň aj pre vašu domácnosť.

Excluzívny, originálny dizajn a tvar, zapracovaný aj toho najmenšieho detailu, s dôrazom na kvalitu, použitie trvanlivých a predovšetkým pohodlných materiálov –  tieto všetky kritéria spĺňajú pelechy značky Cazo.

Tento pelech je pohodlný a útulný,určený pre vášho domáceho maznáčika, v ktorom sa bude cítiť výnimočne. Zároveň slúži ako výborný dizajnový doplnok pre vybavenie vášho interiéru.

Pelech pre psa Cazo Anti bacterial blue s praktickým a snímateľným poťahom je vyrobený z materiálu odolného proti poškodeniu od pazúrikov psíkov. Jednoduchá údržba napomôže udržiavať pelech a hlavne váš interiér v čistote. Pelech tvorí jedinečnú izoláciu proti chladu z podlahy a zároveň zaisťuje jeho dostatočnú priedušnosť.

Dostupný je vo veľkosti:

M – veľkosť LBCN0101/B:   75 x 60 cm

Tlač
Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Rozmery

M – 75 x 60 cm, S – 65 x 50 cm

Recenzie (0)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pelech Cazo Anti bacterial blue”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.