Pelech Cazo Provence sivá

35.00 60.00 

Pelech Cazo Provence sivá je pohodlný a kvalitný pelech pre psa alebo mačku. Moderný dizajn, komfort, kvalitné spracovanie materiálov a jednoduchá údržba. Dostupné aj farebné prevedenia modrá a levanduľa aj domček pre psa a mačku.

Dostupný je v dvoch veľkostiach:
S – veľkosť LPVC0101/A:   65 x 50 cm
M – veľkosť LPVC0101/B:   75 x 60 cm
XL – veľkosť LPVC0101/C:   95 x 75 cm

Vymazať
Popis

Popis

Pelech Cazo Provence sivá

Pelech Cazo Provence sivá je vhodný pre psa alebo mačku. Tento pelech je vyrobený z veľmi pohodlného materiálu polyesterového rúna tzv.duté vlákno. Duté vlákno sa vyznačuje svojou ľahkosťou, priedušnosťou a vysokou životnosťou, taktiež je stále suché a tým aj bez zápachu. Nemnožia sa v ňom roztoče, plesne a zároveň je anti alergické. Vďaka použitiu najmodernejších materiálov a mikro vlákien je veľmi pohodlné na dotyk. Pelech pre psa vyrobený z tohto veľmi kvalitného materiálu neobsahuje žiadne škodlivé látky, ktoré by nepriaznivo vplývali na či už majiteľa alebo jeho domáceho miláčika.

Excluzivný, originálny dizajn v štýle Provence, zapracovaný aj toho najmenšieho detailu, s dôrazom na kvalitu, použitie trvanlivých a predovšetkým pohodlných materiálov –  tieto všetky kritéria spĺňajú pelechy značky Cazo.

Tento pelech je pohodlný a útulný,určený pre vášho domáceho maznáčika, v ktorom sa bude cítiť výnimočne. Zároveň slúži ako výborný dizajnový doplnok pre vybavenie vášho interiéru.

Pelech Cazo Provence sivá s praktickým a snímateľným poťahom je vyrobený z materiálu odolného proti poškodeniu od pazúrikov psíkov. Jednoduchá údržba napomôže udržiavať pelech a hlavne váš interiér v čistote. Pelech tvorí jedinečnú izoláciu proti chladu z podlahy a zároveň zaisťuje jeho dostatočnú priedušnosť.

Dostupný je v dvoch veľkostiach (uvedené rozmery sú vonkajšie, vnútorné sú o ± 9 cm menšie):
S – veľkosť LPVC0101/A:   65 x 50 cm
M – veľkosť LPVC0101/B:   75 x 60 cm
XL – veľkosť LPVC0101/C:   95 x 75 cm

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Rozmery

M – 75 x 60 cm, S – 65 x 50 cm, XL – 95 x 75 cm

Recenzie (0)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pelech Cazo Provence sivá”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *