Pelech Cazo Puppy ružová

35.00 58.00 

Pelech Cazo Puppy ružová je pohodlný a kvalitný pelech pre psa alebo mačku. Moderný dizajn, komfort, kvalitné spracovanie materiálov a jednoduchá údržba.

Dostupné rozmery pelechov (uvedené rozmery sú vonkajšie, vnútorné sú o ± 9 cm menšie):

S – LPP0103/A:   65 x 50 cm
M – LPP0103/B:   75 x 60 cm
XL – LPP0103/C: 95 x 75 cm

Vymazať
Popis

Popis

Pelech Cazo Puppy ružová

Pelech Cazo Puppy ružová je vhodný pre psa alebo mačku. Rozmer XL je vhodný aj pre psa väčšieho plemena.Tento pelech je vyrobený z veľmi pohodlného materiálu polyesterového rúna tzv.duté vlákno. Duté vlákno sa vyznačuje svojou ľahkosťou, priedušnosťou a vysokou životnosťou, taktiež je stále suché a tým aj bez zápachu. Nemnožia sa v ňom roztoče, plesne a zároveň je anti alergické.

Vďaka použitiu najmodernejších materiálov a mikro vlákien je veľmi pohodlné na dotyk. Pelech pre psa vyrobený z tohto veľmi kvalitného materiálu neobsahuje žiadne škodlivé látky, ktoré by nepriaznivo vplývali na či už majiteľa alebo jeho domáceho miláčika.

Kolekcia pelechov Puppy sa vyznačuje excluzívnym, originálnym dizajnom a tvarom, ktorý je zapracovaný aj toho najmenšieho detailu, s dôrazom na kvalitu, použitie trvanlivých a predovšetkým pohodlných materiálov –  tieto všetky kritéria spĺňajú pelechy značky Cazo.

Tento pelech je pohodlný a útulný,určený pre vášho domáceho maznáčika, v ktorom sa bude cítiť výnimočne. Zároveň slúži ako výborný dizajnový doplnok pre vybavenie vášho interiéru.

Pelech Cazo Puppy ružová s praktickým a snímateľným poťahom je vyrobený z materiálu odolného proti poškodeniu od pazúrikov psíkov. Jednoduchá údržba napomôže udržiavať pelech a hlavne váš interiér v čistote. Pelech tvorí jedinečnú izoláciu proti chladu z podlahy a zároveň zaisťuje jeho dostatočnú priedušnosť.

Dostupný je v troch veľkostiach (uvedené rozmery sú vonkajšie, vnútorné sú o ± 9 cm menšie):

S – LPP0103/A:   65 x 50 cm
M – LPP0103/B:   75 x 60 cm
XL – LPP0103/C: 95 x 75 cm

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Rozmery

M – 75 x 60 cm, S – 65 x 50 cm, XL – 95 x 75 cm

Recenzie (0)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pelech Cazo Puppy ružová”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *