Transportná taška Cazo Oxford

55.00 

Tvoja zľava: 34.00  (38.20%)

Transportná taška Cazo Oxford, spĺňa všetky náročné kritéria potrebné pre pohodlie pri transporte vášho domáceho maznáčika, ktorými sú bezpečnosť, kvalita, prievzdušnosť, komfort, moderný dizajn, originalita a jednoduchosť v údržbe.

Na ceste z výroby, u Vás o 4-9 pracovných dní.

Popis

Popis

Transportná taška Cazo Oxford

Tranportná taška Cazo Oxford, je vhodná na transport vášho psa alebo mačky do hmotnosti 5 kg.

Originálny konzervatívny dizajn a zaroveň moderne zapracovaný aj toho najmenšieho detailu, s precíznou výšivkou s dôrazom na kvalitu, použitie trvanlivých a predovšetkým pohodlných materiálov –  tieto všetky kritéria spĺňajú moderné transportné tašky značky Cazo.

Transportná taška Cazo Oxford sa dá otvoriť a rozložiť, čo zabezpečuje jednoduchú manipuláciu. Veľkou výhodou sú jej praktické rozmery, ktoré nezaberajú veľa miesta pri preprave napríklad vo vašom aute. Má odnímateľný spodný poťah, čo zabezpečuje jednoduchú údržbu.

Prepravnú tašku pre psa Cazo Oxford je možné nosiť v ruke alebo na ramene, čo zabezpečí odnímateľný ramenný popruh. Čelná a vrchná časť transportnej tašky je vybavená prievzdušnou sieťkou, čo zabezpečuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu pre vášho domáceho miláčika. Ďalšou výhodou je karabinka na taške, ktorou je možná fixácia vášho domáceho maznáčika a tým sa zabráni jeho vyskočeniu pri preprave.

Transportná taška je dostupná uni veľkosti:

Rozmery : LXD0901 : 50 x 27 x 26 cm

Recenzie (0)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Transportná taška Cazo Oxford”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *